Фабрика меблів «Bis-M» заснована в 2001 році і є одним з
найбільших виробників м'яких та корпусних меблів в Україні.

КОМФОРТ

Метою «Біс-М» є сучасне забезпечення споживача м'якими меблями високої якості. Тому, починаючи з самого першого дня існування компанії, ми не перестаємо ставити перед собою високі цілі і прагнемо задовольнити вимоги самих вишукувальних споживачів. М'які меблі займає особливе місце серед безлічі способів зробити життя сучасної людини комфортною.

Image
Image

НАДІЙНІСТЬ

Вся продукція «Біс-М» проходить контроль якості і має гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Image
Image
Image
Image
Image

ЗРУЧНІСТЬ

Практично весь модельний ряд компанії представлений в різних варіантах виконання

Image
Image
Image
Image

ВИРОБНИЦТВО

Якість, а значить, і лідерство меблів «Біс-м» аргументовано новітнім технологічним обладнанням, високоякісним, постійно поповнюється асортиментом, кращими матеріалами, високим рівнем сервісу, і звичайно ж висококваліфікованими фахівцями.
Image
Використовувані механізми розкладання і фурнітура відрізняються своєю довговічністю, надійністю і зручністю в експлуатації. Для оббивки виробів використовуються тканини з асортименту, який налічує понад 2000 видів забарвлень.

Наші меблі представлені в багатьох містах як України так і ближньго зарубіжжя

Bis-M
Bis-M
Bis-M
Bis-M
Bis-M

ВСІ ДИВАНИ ФАБРИКИ ПРОХОДЯТЬ ПЕРЕВІРКУ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ

Продукція фабрики пройшла державну санітарно-епідеміологічну експертизу, про що свідчать відповідні висновки, а про високу якість продукції свідчать відповідні дипломи та сертифікати.

Ми постійно приймаємо участь в різних виставках і надаємо можливість ознайомитися з нашою продукцією, як приватним покупцям, так і оптовим замовникам.

Ми намагаємося враховувати всі побажання у виготовленні і сервісному обслуговуванні м'яких та корпусних меблів.