Дзвінки приймаються пн-пт 9:00-18:00
Фабрика відновлює свою роботу.
Шановні клієнти та партнери! У зв'язку з військовими діями, викликаними віроломним нападом росії на Україну можливі затримки та перебої у постачанні як вже замовлених меблів, так і меблів, що знаходилися у виробництві. Просимо з розумінням поставитися до цієї ситуації.
СЛАВА УКРАЇНІ!
Фабрика меблів «Bis-M» заснована в 2001 році і є одним з
найбільших виробників м'яких та корпусних меблів в Україні.

КОМФОРТ

Метою «Біс-М» є сучасне забезпечення споживача м'якими меблями високої якості. Тому, починаючи з самого першого дня існування компанії, ми не перестаємо ставити перед собою високі цілі і прагнемо задовольнити вимоги самих вишукувальних споживачів. М'які меблі займає особливе місце серед безлічі способів зробити життя сучасної людини комфортною.

Image
Image

НАДІЙНІСТЬ

Вся продукція «Біс-М» проходить контроль якості і має гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Image
Image
Image
Image
Image

ЗРУЧНІСТЬ

Практично весь модельний ряд компанії представлений в різних варіантах виконання

Image
Image
Image
Image

ВИРОБНИЦТВО

Якість, а значить, і лідерство меблів «Біс-м» аргументовано новітнім технологічним обладнанням, високоякісним, постійно поповнюється асортиментом, кращими матеріалами, високим рівнем сервісу, і звичайно ж висококваліфікованими фахівцями.
Image
Використовувані механізми розкладання і фурнітура відрізняються своєю довговічністю, надійністю і зручністю в експлуатації. Для оббивки виробів використовуються тканини з асортименту, який налічує понад 2000 видів забарвлень.

Наші меблі представлені в багатьох містах як України так і ближньго зарубіжжя

Bis-M
Bis-M
Bis-M
Bis-M
Bis-M

ВСІ ДИВАНИ ФАБРИКИ ПРОХОДЯТЬ ПЕРЕВІРКУ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ

Продукція фабрики пройшла державну санітарно-епідеміологічну експертизу, про що свідчать відповідні висновки, а про високу якість продукції свідчать відповідні дипломи та сертифікати.

Ми постійно приймаємо участь в різних виставках і надаємо можливість ознайомитися з нашою продукцією, як приватним покупцям, так і оптовим замовникам.

Ми намагаємося враховувати всі побажання у виготовленні і сервісному обслуговуванні м'яких та корпусних меблів.
Фірмові магазини:

Харків


Кременчук


Дніпро

Режим роботи фабрики:
  • Пн - Пт с 9:00 - до 18:00;
  • +38 (095) 295-54-10;
  • +38 (067) 771-46-44;
  • +38 (057) 752-37-91;
  • +38 (057) 752-37-93;
  • +38 (057) 758-81-93 (факс);
  • E-mail:
2022 © Фабрика мебели «Bis-M» Мягкая мебель, модульные диваны, угловые диваны, софы, канапе, диваны-кровати, кресла, пуфы и другая мягкая мебель в Харькове, Киеве, Днепре и других регионах Украины. Все права защищены.